Categories
Firmy

[Profesjonalizm] Nie ma to jak korzystać z usług DHL Express

…z przewagą express….

Kilka dni temu zamówiłem sobie nową zabawkę internetowym, wysyłka w 2-5dni, kurierem, moze być. Po kilku dniach od zamówienia znajduję w skrzynce Awizo z firmy DHL, super, jest piątek – godzina 12 z minutami….Zamawiając towar zależało mi na czasie, więc podałem dwa numery kontaktowe do siebie, jakby były jakieś problemy z zastaniem w domu czy coś na ten styl….

Więc dzwonię do kuriera:

  • dlaczego nikt do mnie nie dzwonił, specjalnie zostawiłem dwa numery?
  • nie dzwonimy do klientów…
  • w takim razie kiedy otrzymam przesyłkę?
  • w poniedziałek o 13…
  • że jak?… w poniedziałek?… mamy przecież piątek, poza tym o 13 każdy normalny czlowiek jest w pracy! W takim razie za co ja płącę?!
  • nic na to nie poradzę, moge byc w poniedzialek o 13 albo pan sobie sam podjedzie do naszej bazy (13km w linii prostej za miastem, patrząc na korki itd… z godzinę drogi samochodem)

Po rzuceniu kilku ciepłych słow pod nosem zadzwoniłę do centralii…gdzie miła pani poinformowała mnie że kurierzy pracują 8-16, jeśli sobie życzę mogą dostarczyć przesyłkę w godzinach 17-21 za dodatkowe 36zł!!!!
W końcu po kilku godzinach użerania się z palantami przez telefon postanowiłem że odbiorę paczkę w pracy… Co to jest 20kg dla niezmotoryzowanego…

DHL Express- po prostu żenada!

Profesjonalne podejście do klienta, którego kasują jak barana za usługę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.